Teslimat Bilgileri

PTT VE YURT İÇİ kapıda ödemeli olarak kargoyla gönderim yapılmaktadır.

Mesafeli Sözleşmeler
Madde 9/A-
 (Ek: 6/3/2003-4822/14 md.) Mesafeli sözleşmeler; yazılı, görsel, telefon ve elektronik ortamda veya diğer iletişim araçları kullanılarak ve tüketicilerle karşı karşıya gelinmeksizin yapılan ve malın veya hizmetin tüketiciye anında veya sonradan teslimi veya ifası kararlaştırılan sözleşmelerdir.
Mesafeli satış sözleşmesinin akdinden önce, ayrıntıları Bakanlıkça çıkarılacak tebliğle belirlenecek bilgilerin tüketiciye verilmesi zorunludur. Tüketici, bu bilgileri edindiğini yazılı olarak teyit etmedikçe sözleşme akdedilemez. Elektronik ortamda yapılan sözleşmelerde teyid işlemi, yine elektronik ortamda yapılır.
Satıcı ve sağlayıcı, tüketicinin siparişi kendisine ulaştığı andan itibaren otuz gün içerisinde edimini yerine getirir. Bu süre, tüketiciye daha önceden yazılı olarak bildirilmek koşuluyla en fazla on gün uzatılabilir.
Satıcı veya sağlayıcı elektronik ortamda tüketiciye teslim edilen gayri maddî malların veya sunulan hizmetlerin teslimatının ayıpsız olarak yapıldığını ispatla yükümlüdür.
Cayma hakkı süresince sözleşmeye konu olan mal veya hizmet karşılığında tüketiciden herhangi bir isim altında ödeme yapmasının veya borç altına sokan herhangi bir belge vermesinin istenemeyeceğine ilişkin hükümler dışında kapıdan satışlara ilişkin hükümler mesafeli sözleşmelere de uygulanır.
Satıcı veya sağlayıcı cayma bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde almış olduğu bedeli, kıymetli evrakı ve tüketiciyi bu hukukî işlemden dolayı borç altına sokan her türlü belgeyi iade etmek ve yirmi gün içerisinde de malı geri almakla yükümlüdür.

             Sitemize verilen siparişler tedarikçi firmalardan temin edilmektedir.Sipariş etmiş olduğunuz ürün tedarikçi firmalarda yoksa ve temin edilme durumu müsait değilse,müşteriye haber verilir,benzer ürün tedariği,30 günlük teslim süresini bekleme yada siparişin iptal edilip müşteriye ödeme iadesi tarafınıza sorularak gerekli işlem yapılır.

              Teslimat süresi tedariğe göre (resmi tatil günleri hariç) 2-5 gün  arasıdır..saat 12:oo kadar verilen siparişler bir aksilik olmazsa aynı gün kargoya verilir.Bazı ürünler bizim adımıza tedarikçi firmalar tarafından kargoya verilir (İSTANBULDAN)  ki  bu şekilde almış olduğunuz ürünlerin size daha hızlı ulaşmasını sağlamış oluyoruz.

                Elinize ulaşan siparişinizin paket durumuna dikkat ediniz,ezik hırpalanmış yada içindeki ürünün hasar görebileceği hissine kapıldığınız durumlarda paketi KARGO GÖREVLİSİNİN YANINDA AÇINIZ.üründe bir hasar varsa tutanak tutturup bize haber vermeniz.sizi mesuliyetten kurtaracaktır.

   Yurtdışına Satışımız yoktur...

Yamanlar © 2019
Bu E-ticaret sitesi bir eticaretci.com projesidir.